Radionica na temu ''Popunjavanje obrasca prijave natječaja''

Pozivamo Vas da nam se pridružite na radionici u Gradu Sveta Nedelja na temu: ''Popunjavanje obrasca prijave natječaja'', koju organizira LAG Sava.

Radionica će se održati u subotu, 17. veljače 2018. godine u Gradskoj vijećnici Grada Svete Nedelje, a u vremenu od 10:00 do 12:00 sati.

Radionica je namjenjena poljoprivrednicima i predstavnicima Udruga a obradit će se sljedeće teme:

1. Popunjavanje obrasca za prijavu na natječaj Zagrebačke županije (potpore male vrijednosti u poljoprivredi)
2. Popunjavanje poslovnog plana za natječaj Zagrebačke županija (potpore male vrijednosti u poljoprivredi)
3. Predstavljanje Prvog Natječaja LAG-a namjenjenog malim poljoprivrednicima

Molimo Vas da se za radionicu prijavite putem sljedećeg obrasca: https://goo.gl/forms/Y8fEQKYU1bHmgPZn2

U slučaju nemogućnosti dolaska, molimo Vas da nas obavijestite najkasnije do petka 16.veljače.